Менеджер з продажу логістично-експедиційних послуг
Комплект Сервіс, торговий дім
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Менеджер з продажу логістичних послугШановний претендент! Експедиційна компанія шукає активного і цілеспрямованого співробітника, який бачить себе частиною дружної команди і готового працювати на результат в стабільній компанії з 12 річним досвідом, як на внутрішньому так і на міжнародному ринках.

Від вас очікуємо : Комунікабельність і гнучкість. Уміння швидко реагувати на зміну інформації, орієнтуватися на ринку послуг.

Досвід роботи в логістичній сфері, сфері роботи з клієнтами.Розуміння основ нормативної бази міжнародної логістики.Досвід ведення переговорів.

Стресостійкість та відповідальність.Вільне володіння ПК.Пошук нових клієнтів, супровід існуючих.Організовувати, оформляти і контролювати логістичний процес клієнтів компанії.

Ведення переговорів і консультування клієнтів компанії.Підбір та оформлення підрядників.Ефективна взаємодія з іншими відділами компанії.

Завдання : Організовувати, оформляти і контролювати логістичний процес клієнтів компанії.Ведення переговорів і консультування клієнтів і відділ продажів компанії.

Підбір та оформлення замовників.Від нас : Досвід роботи з провідними імпортерами, ритейлерами і виробничниками України.Стабільна заробітна плата + великий відсоток від результату виявленої ініціативи.

Мотивація поліпшення показників.Допомога і підтримка на всіх етапах роботи.Перспектива розвитку і кар'єрного зростання.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява