Управляющий магазином
Watsons Україна (ДЦ Україна, ТОВ)
Бровары, Киевская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Watsons Україна це частина глобального бізнесу A.S. Watson Group найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я.

Це 15 000 магазинів і 1400 аптек в 25 країнах світу.На сьогодні в Україні ми представлені мережею біля 400 магазинів та 12 аптек та інтернет магазин.

 • Шукаємо у нашу команду Керуючого магазинуЩО ВАМ ПОТРІБНО РОБИТИ? - Виконувати плани магазину- Забезпечувати безперебійну роботу колективу і магазину;
 • Забезпечувати належний рівень обслуговування клієнтів;- Організовувати та контролювати виконання корпоративних норм та стандартів магазину;
 • Працювати з документацією. ЩО МИ ЧЕКАЄМО ВІД ВАС?- Вища або середньо-спеціальна освіта;- Досвід роботи на керівній посаді або адміністратором;
 • Вміння працювати з великими об'ємами інформації;- Впевнений користувач ПК та офісних програм.ЩО ЧЕКАЄ НА ВАС У WATSONS?
 • Гнучкий графік роботи- Форма та комфортне робоче місце- Прозора система мотивації- Офіційне працевлаштування та БІЛА виплата заробітної плати- Оплачувана відпустка 28 календарних днів- Оплачувані лікарняні- Дисконт на продукцію компанії- Безкоштовне медичне страхування - Навчання та можливість кар'єрного росту в середині компанії.
 • Якщо Вас зацікавила вакансія, чекаємо на Ваше резюме або телефонуйте!Алла 0987868576, 0952704591Та до зустрічі на співбесіді у Watsons!Більше про нас : https : / / instagram.

  com / lifewatsons?igshid 18k6tn6eqin10https : / / www.facebook.com / watsonsworkuahttps : / / www.watsons.ua

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява