Менеджер із міжнародних комунікацій
YouControl
Киев, Киев
7 годин тому
source : Jobs.org.ua

YouControl аналітична система, що формує повне досьє на кожну компанію та ФОП України на основі відкритих даних з понад 180 джерел.

Дозволяє отримати актуальні відомості про фізосіб з офіційних джерел.Трохи про нас : Працюємо на українському ринку з 2014 року, а зараз активно виходимо на закордон.

Розробили для цього потужний міжнародний інструмент RuAssets. Він здатен розшукувати приховані російські та білоруські активи по всьому світу для подальшого їх заморожування та арешту.

Це зручний та дієвий інструмент в роботі журналістів-розслідувачів, правоохоронних органів, громадських активістів.Для того, щоб максимально швидко і якісно розповісти світу про цей та інші інструменти, в команду PR-відділу дуже потрібен Менеджер із міжнародних комунікацій.

Хочеш взяти участь у просуванні продуктів компанії на міжнародному ринку через комунікації? Запрошуємо до нас в команду!Ти наш кандидат якщо : - Маєш досвід роботи у міжнародному PR.

 • Вмієш вибудовувати стратегію інформаційного просування бренду і його продуктів на закордон.- Гарно орієнтуєшся на ринку міжнародних медіа (напрацьована база контактів взагалі вогонь).
 • Вмієш грамотно та просто писати про складне, орієнтуючись на специфіку майданчика для якого створюєш контент.- Знаєш як зацікавити журналіста / редакцію цікавою темою, людиною, продуктом.
 • Володієш високими пошуковими навичками, знаєш як і де знайти потрібні контакти і вийти на потрібних людей.- Володієш знаннями щодо сучасних допоміжних діджитал-інструментів в роботі піарника.
 • Вільно говориш і грамотно пишеш англійською та українською мовами.- Не боїшся складнощів, вмієш опрацьовувати відмови і впевнено йдеш до мети.
 • Любиш комунікації, тобі подобається прокладати мости між ЗМІ, лідерами думок та брендом компанії.- впевнений користувач мереж LinkedIn, Twitter- розуміння ринку OpenData буде перевагою.
 • Що треба робити : - Створювати та реалізовувати стратегію просування на міжнародний ринок через різні піар-канали (акцент на ділові, tech медіа та розслідувачів).

 • Вибудовувати дружні відносини з міжнародними медіа та лідерами думок, постійний аутріч та наповнення бази актуальними контактами.
 • Створювати цікавий якісний контент (новини, статті, колонки тощо).- Домовлятися про розміщення контенту в між-х медіа на безоплатній основі.
 • Опрацьовувати інформаційні запити, залучаючи для цього за потреби експертів компанії, аналітиків, дизайнерів.- Оперативно реагувати на важливі суспільно-політичні події, створювати інфоприводи, опрацьовувати гарячі теми.
 • Невпинно навчатись, розвиватись та радіти успішним результатам роботи!Що ми пропонуємо за це : - Стабільна ЗП та офіційне працевлаштування (зп обговорюємо на співбесіді).
 • Піклування про здоров’я, медичне страхування.- Оплачувану відпустку та лікарняний.- Гібридний (у мирний час) та (віддалений) у воєнний формат роботи.
 • Гнучкий графік роботи, орієнтуємося на результат, а не години.- Корпоративну культуру, яка мотивує та заряджає позитивом.
 • Роботу в соціально відповідальній компанії, що слідкує за трендами, цінує ідеї співробітників і розвивається разом з ними.
 • Чекаємо на твої резюме та портфоліо откликнуться або просто телефонуй за номером +380950691486, Зореслава.Обов’язково надсилайте кращі приклади (лінки) своїх робіт.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява