Вчитель-логопед
ІРЦ-9
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Інклюзивно-ресурсний центр Солом’янського району міста Києва запрошує на роботу Вчителя-дефектолога Сурдопедагога.Адреса : м.

Київ, вул. Ушинського, 15(Територіально поруч площа Космонавтів, Караваєві дачі).Ми пропонуємо : - стабільну заробітну плату (посадовий оклад, надбавки доплати й премії відповідно до чинного законодавства в сфері освіти)- повний соціальний пакет- професійний розвиток- командну роботу.

Відбір претендентів на конкурсній основі. Умови проведення конкурсу (перелік необхідних документів, дата, місце та етапи проведення конкурсу) надсилаються на електрону адресу претендентів.

Вимоги до кандидатів : - Повна вища освіта.- Вільне володіння українською мовою.- Стаж роботи за фахом не менше трьох років.

 • Досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.- Високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.
 • Детальну інформація можна отримати за телефоном : 0954545018, директор Юлія Володимирівна

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява