головний спеціаліст з питань закупівель
Нова державна служба України
Краматорск, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта : ступінь вищої освіти не нижче бакалавра за спеціальністю Право та / або Економіка

Досвід роботи : не вимагається

Володіння державною мовою : вільне

Володіння іноземною мовою : не вимагається

Вимоги до компетентності

1.Ефективна комунікація : знання правил ділового мовлення;вміння вести переговори

2Здатність працювати з інформацією : навички пошуку джерел інформації, її обробки та узагальнення; вміння працювати з відкритими реєстрами та даними.

 • 3Вміння працювати в електронній системі закупівель : вміння працювати в електронній системі закупівель;
 • 4Критичне мислення : вміння оцінювати інформацію, визначати причинно-наслідкові зв’язки та прогнозувати ризики

  Професійні знання

  1.Знання законодавства

  Знання Конституції України; Закону України Про державну службу ; Закону України Про запобігання корупції Ззакону України Про публічні закупівлі та іншого законодавства

  Посадові обовязки

  1. Участь у плануванні потреб та видатків управління. Планування закупівель та формування річного плану закупівель управління в електронній системі закупівель.

  2. Проведення попередніх ринкових консультацій з метою аналізу ринку.

  3. Здійснення вибору процедури закупівлі та проведення процедур закупівель / спрощених закупівель.

  4. Забезпечення рівних умов для всіх учасників процедур закупівель / спрощених закупівель, об’єктивний та чесний вибір переможця процедури закупівлі / спрощеної закупівлі.

  5. Забезпечення складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених законодавством.

  6. Забезпечення оприлюднення в електронній системі закупівель інформації, необхідної для виконання вимог законодавства.

  7. Взаємодія з органами, що здійснюють контроль у сфері публічних закупівель під час виконання ними своїх функцій відповідно до законодавства.

  Забезпечення надсилання в електронному вигляді до органу оскарження інформації, документів та матеріалів щодо проведення процедур закупівель у разі отримання запиту від органу оскарження.

  8. Участь у договірній роботі в управлінні. Погодження проєктів договорів, що укладаються в управлінні, з метою забезпечення їх відповідності умовам процедури закупівлі / спрощеної закупівлі.

  Оприлюднення в електронній системі закупівель звітів про виконані договори та звітів про договіри про закупівлю, укладені без використання електронної системи закупівель.

  9. Здійснення аналізу проведених закупівель. Підготовка відповідних інформаційних та аналітичних довідок з питань своєї діяльності для начальника управління.

  10. Опрацювання та підготовка відповідей на інформаційні запити, звернення громадян, народних депутатів України та депутатів місцевих рад з питань своєї діяльності.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  Безстроково.

  Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

  Умови оплати праці

  Посадовий оклад - 5500,00 грн, надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами); надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу .

  Термін подачі заявок : 2021-09-20

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява