Заступник керівника відділу (стажер, Metro Store Academy Trainee)
Metro Cash and Carry
Харьков, Харьковская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Немає часу пояснювати!Ти хочеш рости? Тоді ну ж бо! Скористайся можливістю стати заступником керівника відділу у Компанії Metro Cash and Carry за три кроки.

 • А саме бери участь у програмі Store Academy : 1) ВІДБІР за конкурсом;2) Стажування безпосередньо у Торговельному Центрі (від працівника відділу до заступника керівника відділу за 3 місяці) за підтримки : - наставника;
 • книжки стажиста;- зрозумілої мапи розвитку.3) отримання посади ЗАСТУПНИКА КЕРІВНИКА ВІДДІЛУ (Deputy Department Manager) Торговельного центру METRO.
 • Дас Іст робота для тих, хто - має вищу освіту;- бажає працювати в міжнародній компанії;- володіє англійською (intermediate);
 • вже мав першу роботу;- мобільний в межах УкраїниНашим стажистам є, де розвернутися : - Усі дивуються, як швидко наші стажисти починають орієнтуватися в безлічі товарів, страв та кулінарних тонкощів, бо ми чемпіони з різноманітності та унікальності асортименту.
 • Усі необхідні стажисту знання зібрані в зручні формати : хочеш відео, хочеш книги, хочеш тренінг.- Звісно, в METRO офіційне працевлаштування, регулярна і прозора винагорода, оплачувані відпустки та лікарняні, страхування, доплата за харчування і німецькі стандарти якості.
 • 73% наших керівників призначаються з внутрішнього резерву талантів, багато з них починали кар'єру з посад фахівців в METRO.
 • Пройти співбесіду зараз https : / / workly.com.ua / c / MoeeHYNTa

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява