Головний спеціаліст Відділу взаємодії із засобами масової інформації та комунікацій з громадськістю
Нова державна служба України
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Кваліфікаційні вимогиВища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра у галузі знань журналістика;
 • вільне володіння державною мовою Посадові обов'язкиВзаємодія з представниками засобів масової інформації, інших творчих організацій, підприємств та установ шляхом надання допомоги в інформуванні населення про найбільш актуальні питання цивільного захисту, забезпечення безпеки життєдіяльності населення, ускладнення, різкі зміни погодних умов, можливу загрозу виникнення надзвичайної ситуації та подій.

  Підготовка та оперативне розповсюдження офіційної інформації, у тому числі фото-, відео та аудіоматеріалів про діяльність ДСНС України, а також, за дорученням керівництва Відділу, поширення у ЗМІ відповідних заяв та повідомлень від імені керівництва ДСНС України.

  У межах компетенції здійснення інформаційного наповнення текстовими, фото- та відеоматеріалами офіційного інформаційного порталу ДСНС України та соціальних мереж.

  Здійснення моніторингу центральних каналів телебачення з питань діяльності ДСНС України.Здійснення безперервного інформаційного обміну із оперативними черговими усіх служб ДСНС України та іншими посадовими особами апарату та підрозділів ДСНС України для досягнення власної максимальної поінформованості про діяльність підрозділів ДСНС України, а також про надзвичайні ситуації, що сталися протягом доби.

  Інформування начальника Відділу, начальника чергової зміни ДСНС України про події зі сфери компетенції Служби, інформація про які не надійшла до ДСНС України, але вже оприлюднена у ЗМІ.

  Висвітлення у межах повноважень міжнародних зустрічей, організація проведення виступів, прес-конференцій, брифінгів, тематичних зустрічей з журналістами, інтерв’ю та коментарів Голови, його заступників та інших посадових осіб ДСНС України для центральних, регіональних і закордонних ЗМІ.

  Організація за дорученням керівництва Відділу й проведення спільно із ЗМІ акцій щодо відзначення та вшанування рятувальників, громадян, які проявили героїзм, мужність, самопожертву під час рятування людей, ліквідації надзвичайних ситуацій.

 • Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуна період дії карантину та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства);
 • на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника Умови оплати праціПосадовий оклад 8500 грн.Надбавка до посадового окладу за ранг згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами).Надбавка за вислугу років на державній службі, за наявності стажу державної служби від 1 року.

  Інші надбавки та доплати згідно статті52 Закону України Про державну службу . Термін подачі заявок : 2020-08-22

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява