Водій-кур'єр з авто (інтернет-магазин, вулиця Здолбунівська, 7Г)
Novus
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія NOVUS, одна з найуспішніших і перспективних мереж супермаркетів в Україні, запрошує в команду департаменту транспортної логістики інтернет магазину Кур'єра з власним авто Основні задачі : Прийом замовлень на складі Раціональне розміщення вантажів в кузові автомобіля Своєчасна доставка та вручення замовлень покупцям, відповідно до маршрутного листа та даних в застосунку Забезпечення збереження вантажу під час доставки Своєчасне повернення на склад документів та тари Наш кандидат : Має власний автомобіль (бус) з об'ємом вантажного відсіку від 6 куб.

метрів та смартфону Android Знає місто та вміє аналізувати дорожню ситуацію Вміло користується застосунками смартфону Тактовний в комунікації з клієнтами та колегами Умови роботи : Турбота : Пропонуємо цікаву роботу в компанії, яка динамічно розвивається Створюємо можливості для росту та розвитку кожного співробітника Надаємо доступ до корпоративної системи дистанційного навчання, доступ до бібліотеки та корисних ресурсів, можливості навчатися online Забезпечуємо корпоративним одягом Надійність : Стабільно зростаємо та збільшуємо команду Вартових довіри NOVUS Працевлаштовуємо згідно законодавства та прозоро й відповідально ставимося до виплат Надаємо оплачувану щорічну відпустку 24 календарних дні Раціональність : Раціонально використовуємо робочий час.

Пропонуємо декілька варіантів змінного графіку Забезпечуємо ресурсами. Компенсуємо витрати по авто Відповімо на Ваше резюме! Приєднуйтеся до команди Вартових довіри NOVUS!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява