Охоронник
Венбест, ТОВ
Херсон, Херсонская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Описание вакансииКомпанія ВЕНБЕСТ , визнаний лідер на ринку охоронних послуг і безпеки з 1991 року, надає весь спектр охоронних послуг.

Компанія постійно знаходиться в активному розвитку і так само сприяє професійному та особистісному розвитку своїх співробітників.

Важливим фактором успіху компанії є професіоналізм персоналу, і цьому приділяють особливу увагу. Для надання високої якості навчально-тренувального процесу в Компанії створена сучасна матеріально-технічна база, а також залучені кращі в своїй справі тренери і викладачі.

У зв’язку з розширенням знаходимося в пошуку Охоронника в офіс м.ХерсонЩо буде входити в обов’язки : - Забезпечення охорони офісу.

 • Підтримання встановленого порядку допуску до приміщень.- Відеомоніторинг на ПК.Вимоги : - Чоловік віком від 25 до 45 років.
 • Освіта не нижче середньої-спеціальної.- Знання англійської мови та приватної зброї буде перевагою.- Гарна фізична форма / спортивна статура.
 • Наявність паспорта, ІПН, трудової книжки, військового квитка це необхідність для початку співпраці.- Досвід роботи вітається.
 • Відсутність судимостей і алко / нарко залежностей. Потрібно надати довідку про проходження перевірок на відсутність судимостей, довідки про проходження медичного, психіатричного та наркологічного огляду.
 • Переваги роботи в компанії Венбест : - ВЕНБЕСТ це стабільність, надійність і постійний розвиток.- У нас дружний і згуртований колектив, середній стаж роботи в компанії 5 років.

 • Офіційне оформлення з першого робочого дня, соціальні гарантії відповідно до законодавства оплата лікарняного і відпустки.
 • Графік роботи : змінний 1 доба через 3.- ЗП 9000 10000 грн., совєчасність виплат.- Надаємо форму і все необхідне для комфортної роботи.
 • Контактні номери телефонів : 0676614487 Гліб Олександрович

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява