Стажер з маркетингу
Townly
Украина, Киев
5 днів тому
source : Jobs.ua
 • Ключові обов&#;язки : - Розробити маркетингову стратегію для нашого бренду для Instagram і TikTok, враховуючи специфіку роботи з кожною платформою та забезпечуючи узгоджений імідж бренду на обох платформах (ми будемо підтримувати вас у цьому процесі, але ми очікуємо, що ви будете його рухати);
 • Створювати місячні контент-плани для Instagram і TikTok і допомагайте з дизайном контенту для Instagram;- Регулярно публіковати контент відповідно до встановленого розкладу.
 • Що ми очікуємо від вас : - 1+ рік досвіду в цифровому маркетингу;- Досвід створення стратегій для Instagram і Tiktok;- Досвід розширення аудиторії для соціальних мереж бізнесу;
 • Розуміння актуальних тенденцій соціальних мереж;- Відмінні навички письма, спілкування та тайм-менеджменту;- Поглиблене знання англійської мови (С1+), оскільки команда працює англійською.
 • Що буде плюсом : - Знання німецької мови;- Досвід роботи в Figma.Робота повністю дистанційна. Стажування триває 1 місяць і є неоплачуваним, після цього місяця ми можемо запропонувати постійну оплачувану посаду в команді.

  Якщо вам цікаво, пишіть dolgihmasha в Telegram.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява