Адміністратор рецепції у міні-готель
Art Deco Central Rooms
Львов, Львовская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо на роботу у новий міні-готель http : / / artdecorooms.com.ua / комунікабельну, ввічливу, енергійну особистість з бажанням навчатись та працювати.

Наші вимоги : - англійська мова добрий розмовний рівень- українська мова вільне володіння (грамотне письмове та усне мовлення)- базовий користувач ПК- клієнтоорієнтованість, відповідальність- командний гравецьОбов’язки : - робота з гостями від заїзду до виїзду з готелю- продаж номерів- ведення та розвиток соціальних мережГрафік роботи позмінний.

1 доба робоча (з можливістю відпочинку вночі, окрема кімната адміністратора) та 2 вихідні. Загалом -10 змін на місяць.Якщо Ви студент, наш графік дозволить поєднувати роботу і навчання.

У свою чергу пропонуємо : - дружній колектив- підтримку та навчання- своєчасну оплату праціДо зустрічі у Art Deco Central Rooms!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява