ІТ-спеціаліст відділу супроводу
ТерраЛаб Ай Ті, ТОВ
Хмельницкий, Хмельницкая область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія TerraLab запрошує на роботу на вакансію ІТ Спеціаліст відділу супроводу .Якщо ти активний та відповідальний, прагнеш розвиватися і шукаєш цікаву роботу, де ти станеш частиною команди, компанія TerraLab це правильне місце.

Навіть, якщо у тебе ще немає великого досвіду, ми готові допомагати та навчати, головне твоє бажання та наполегливість.TerraLab це IT компанія, яка постійно розвивається та займає стабільне місце на ринку послуг в Україні та за її межами.

Це команда розробників, технічних експертів, маркетологів, бізнес аналітиків, дизайнерів, які розвивають діагностику та інформаційні технології в медицині, люблять та добре знають свою справу.

Разом ми створюємо унікальні продукти, якими користуються у всьому світі. Вже більше 7 років наші розробки роблять медицину ефективною.

Обов’язки : Налаштування, конфігурування та підтримка спеціалізованого програмного забезпечення за допомогою віддаленого доступу, телефону тощо.

Вимоги : - Комунікабельність- Базові знання з встановлення та налаштування операційних систем Windows, Linux (Ubuntu) користувачі, безпека, віддалений доступ- Базові знання з налаштування мережі, TCP, UDP, NAT.

 • FTP.- Базові знання будь якого SQL серверу (MySQL, MS SQL, PostgreSQL) та написання SQL запитів.Умови роботи : - Дружній колектив;
 • Затишний офіс в центрі міста;- Заробітна плата договірна за результатами співбесіди;- Офіційне працевлаштування;- Премії.
 • Приєднуйся до нашої команди! Надсилай резюме або телефонуй за номером 0671 963 105.Наш сайт : https : / / limsterralab.com / Facebook : https : / / www.

  facebook.com / LIMSTerraLab /

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява