Спеціаліст Контакт-Центру
АО ТАСКОМБАНК
Бровары, Киевская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

ТАСКОМБАНК це надійний універсальний комерційний банк з українським капіталом! ТАСКОМБАНК це 32 роки успішного бізнесу в Україні.

Робота в ТАСКОМБАНКу це виклик, стрімке професійне зростання, зосередженість на результаті та впевненість у майбутньому.

МИ фінансове серце промислової Групи ТАС , однієї з найбільших бюджетоутворюючих інвестиційно-фінансових груп нашої країни.

 • Наші цінності : Чесність, Відкритість, Динаміка, Розвиток, Довгострокові відносини, Сучасні технології. Запрошуємо до команди спеціалістів з підтримки клієнтів! Ваші задачі : прийом вхідних дзвінків від клієнтів банку;
 • здійснення вихідних дзвінків (тільки тепла база); надання якісної консультацій по продуктам банку. Ми гарантуємо : гідну офіційну заробітну плату (ставка + бонуси);
 • офіційне працевлаштування та соціальні гарантії згідно чинно законодавства України; навчання та стажування; отримання досвіду роботи в банківській сфері;
 • комфортне робоче місце в сучасному офісі (м. Бровари, вул. Лісова, 2); реальну перспективу кар'єрного росту з підвищенням окладу.

 • Якщо : Ви любите спілкуватися і допомагати людям; володієте російською та українською мовами; маєте навички роботи з комп'ютером;
 • бажаєте набути цінний досвід та зробити кар'єру; Ви хочете познайомитися з новими людьми, які стануть Вашими друзями. І хочете розпочинати свій робочий день з хорошого настрою та смачної кави, Відправляйте резюме на вакансію або телефонуйте. Дякуємо за Ваше резюме.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява