WordPress developer
Overnight Development
Львов, Львовская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Overnight Development ми сучасна веб-студія, яка понад 7 років пропонує нашим клієнтам різноманітні рішення у створенні веб-продуктів з професійним підходом до їх реалізації.

У львівський офіс відкрито позицію WordPress developer, який буде підтримувати існуючі проекти та виконувати планові задачі.

Розглядаємо спеціалістів, які проживають у Львові, або ж на релокейт у Львів (пакет релокейту обговорюється на співбесіді).

 • Вимоги : - HTML, CSS, WordPress, PHP (базовий рівень), JavaScript (базовий рівень);- досвід створення веб-сайтів на WordPress різного об'єму та складності;
 • впевнені знання структури шаблонів WordPress.Перевагою буде : - досвід роботи e commerce ;- базове знання React ;- досвід роботи з SAAS проектами.
 • Можливість виконати верстку сайту з нуля.Основні завдання : - розробка веб-сайтів на WordPress;- підтримка існуючих проектів;
 • створення сайтів на базі існуючих тем та плагінів.Ми пропонуємо : - можливість професійного зростання;- сучасний софт та швидкі комп’ютери у затишному офісі недалеко від центру міста;
 • команду найкращих фахівців у своїй галузі, постійний розвиток;- оплачувана відпустка та лікарняні;- оплачуваний day-off (1 на місяць);
 • надійне менторство з протягом усієї співпраці;- вивчення англійської за рахунок компанії;- корпоративні заходи та тимбілдінги.
 • На даний момент у нас відкриті декілька позицій рівнів від Junior до Senior!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява