Кредитний експерт / Касир-оцінювач
Ломбард ПЕРШИЙ
Херсон, Херсонская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кредитний експерт, касир-оцінювач, продавець ПЕРШИЙ ломбард це національна фінансова компанія, послугами якої користуються тисячі клієнтів.

Майже 300 відділень в 90 містах України, де працює більше 800 найкращих спеціалістів! З нами твоє уявлення про ломбард кардинально зміниться! Запрошуємо тебе на посаду Кредитного експерта.

Пропонуємо : Щомісяця від 10000 до 11 000 гривень Графік : 4 роб. 2 вих., з 8 : 00 до 20 : 00 год. Офіційне працевлаштування з першого дня та соціальний пакет : оплачувану відпустку, лікарняні, премії на святкові події, матеріальну допомогу при лікуванні, подарунки на свята.

Безкоштовне навчання, постійну підтримку наставника і експертів по телефону. Адекватне керівництво, яке завжди вислухає і допоможе.

Комфорт та безпеку : тепло, світло, чисто, професійна охорона, броньовані вікна та двері, мікрохвильовка, кондиціонер та все інше, що потрібно для зручної роботи.

Можливість швидкого кар'єрного зростання до посади Старшого Кредитного експерта, Ревізора, Регіонального менеджера, тощо.

Щоб справитись з цією роботою, тобі потрібно : Вміти працювати з клієнтами продажі, надання послуг, та ін. Мати бажання працювати і заробляти.

Любити людей і свою роботу, так як її любимо ми : Вміти грамотно говорити, бути уважним і готовим вчитись новому. Обов’язків буде небагато : Привітне спілкування з клієнтами.

Оцінка заставного майна клієнта дорогоцінних металів, техніки цьому навчимо. Ведення ділових переговорів і укладання договорів.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява