Вихователь, асистент вихователя у яслі
ООО BabyNest
Киев, Киев
18 годин тому
source : Jobs.org.ua

Приватний дитячий садок BabyNest запрошує вихователя або асистента вихователя у ясельну групу (дітки від 1 року до 2х років) на першу половину дня.

 • Ми шукаємо 1 НЕ СТУДЕНТА; 2 україномовну щасливу, активну і життєрадісну людину з педагогічною освітою та безумовною любов’ю до дітей;
 • 3 розуміння принципів Реджіо педагогіки буде великою перевагою. Пропонуємо : офіційне працевлаштування, графік з понеділка по п’ятницю, оплачувана відпустка, молодий і багатогранний колектив, корпоративна культура і традиції, супровід у підвищенні професійної майстерності, повноцінне харчування, кава-чай-горіхи-фрукти, безліч посмішок колег))Потребуємо : 1 бездоганна українська мова, 2 надійність у роботі, 3 бажання гратися з дітьми, 4 вік до 40 років, 5 відкритість до потреб дитини.

  Можливо, чекаємо саме на тебе!

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява