Територіальний менеджер
Укрпошта
Тернополь, Тернопольская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

АТ Укрпошта національний оператор поштового зв’язку серед найбільших логістичних компаній. На сьогодні Укрпошта це поєднання пошти, логістики, фінансових послуг і торгівлі.

Ми змінюємося, відкриваємо поштові відділення нового зразку, впроваджуємо технології, виходимо на вищий рівень обслуговування в поштовій сфері!Тернопільська дирекція АТ Укрпошта запрошує приєднатися до нашої команди!Вимоги : - Вища освіта.

 • Досвід роботи у сфері організації продажів- Бажаний досвід роботи в банківській, фінансовій сфері.- Наявність власного автомобіля (вітається).
 • Обов’язки : - Організація ефективної роботи та забезпечення виконання плану доходів відділень поштового зв’язку у сільських населених пунктах, які знаходяться на території, закріпленій за менеджером.

 • Координація роботи відділень з питань організації та надання послуг поштового зв’язку встановленого рівня якості з урахуванням потреб споживачів.
 • Навчання операторів / листонош технікам ефективних продажів, стандартам обслуговування користувачів, оптимізованим бізнес-процесам.
 • Забезпечення та контроль за виконанням стандартів якісного обслуговування клієнтів.- Складання та своєчасне подання встановленої звітності.
 • Ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування, дотримання підприємством всіх вимог законодавства України про працю.- Стабільна виплата заробітної плати (два рази на місяць).

 • Повний соціальний пакет.- Навчання, перспективи професійного та кар'єрного росту.ЗМІНЮЙ ГОЛОВНУ ПОШТУ КРАЇНИ РАЗОМ З НАМИ!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява