Менеджер проекту для продукту "Мікрокредит для ФОП та юридичних осіб"
Первый Украинский Международный банк
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Наш кандидат, це той хто, має : Досвід роботи з кредитними продуктами та автоматизованими процесами видачі кредитів, запуску нових продуктів (мікрокредитування, споживче кредитування, онлайн кредитування).

Досвід роботи із сегментом мікро клієнтів ФОП та юридичних осіб (з річною виручкою до 15 млн грн.) Загальне розуміння кредитних продуктів банку та внутрішніх банківських процесів.

Додатково вітається : Знання та досвід використання на практиці Agile підходів в продуктовій розробці (Scrum, Kanban). Досвід роботи в крос-функціональній команді або проектах.

Твоя РОЛЬ : Активна участь та допомога Власнику продукта (Product owner) у створенні, запуску та розвитку нового кредитного продукту та автоматизованого процесу видачі.

Аналіз ринку, вивчення потреб цільового сегменту, створення value proposition для Product owner. Наповнення продуктового беклога.

Взаємодія з іншими командами, з вендорами, співпраця із розробниками, узгодження термінів реалізації. Підготовка матеріалів для спонсорів проекту, стейкхолдерів щодо прогресу розробки та розвитку продукту.

Чому саме ПУМБ? Один з найкращих працедавців України Комфортне робоче місце Професійна та дружня команда Можливість участі в крос-функціональних проектах Гідна винагорода, повністю біла зарплатня Постійний розвиток компетенцій та можливості професійного зростання Медичне страхування На тебе чекають команда професіоналів та цікаві проекти!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява