Контролер енергонагляду (для осіб з інвалідністю)
Херсоноблэнерго, АО
Херсон, Херсонская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

АТ Херсонобленерго запрошує на вакансії КОНТРОЛЕРІВ ЕНЕРГОНАГЛЯДУ 1 групи кваліфікації осіб з інвалідністю!Вимоги до освіти, досвіду роботи та віку відсутні, виконувана робота повинна відповідати рекомендаціям МСЕК!Вакансії по м.

Херсону (вул.Пестеля, 5) та області : - Олешківське відділення;- Голопристанське відділення;- Скадовське відділення;- Високопільське відділення (в тому числі Нововоронцовське, В.

Олександрівське відділення);- Каховське відділення;- Н.Каховське МВКО (в тому числі у Бериславському відділенні);- Іванівське відділення (в тому числі Н.

Сірогозьке відділення);- В.Лепетиське відділення (в тому числі В.Рогачицьке відділення);- Н.Троїцьке відділення;- Генічеське відділення.

Рекомендуємо звертатись до секретарів відділень з приводу працевлаштування з наступними документами : паспорт, диплом (або атестат), трудова книжка, довідка МСЕК та індивідуальна програма реабілітації.

Зручний час звернення до відділення понеділок-пятниця з 08.00 до 11.00 / з 13.00 до 15.00 години.Телефон для довідок та запису на співбесіду : 066 33 82 82 4, Олена, інженер з підготовки кадрів.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява