Менеджер з адміністративної діяльності
TEDIS Ukraine
Кривой Рог, Днепропетровская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

TEDIS Ukraine - одна з найбільших українських дистрибуційних компаній, яка входить в п'ятірку Кращих компаній для лідерів в Україні за результатами дослідження, проведеного міжнародною консалтинговою компанією HAY Group.

Наші підрозділи знаходяться по всій території України, а колектив налічує 2500 співробітників. Приєднуйся і ти! Чим доведеться займатися : вести внутрішній та зовнішній документообіг забезпечувати контроль та порядок укладення, правильності заповнення та відстеження термінів дії договорів поставки товару, оренди транспортних засобів і господарських договорів вести архів адмініструвати оплати рахунків контролювати господарські, канцелярські товари і медичні препарати вести журнал медичних книжокЗнання, навички та досвід, які хотіли би бачити у кандидата : вища освіта досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років знання стандартів діловодства знання основ ділового етикету впевнений користувач MS Office відповідальність, уважність, ініціативність, порядністьРазом з нами : пресТижно - ТОП 500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи безпЕчно - медичне страхування наДійно - офіційна заробітна плата та працевлаштування пІзнавально - всебічне онлайн / офлайн внутрішнє та зовнішнє навчання перСпективно - в середньому 200 кар'єрних зльотів щорокуЧекаємо саме на тебе! Команда Департаменту по роботі з персоналом

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява