Менеджер з обслуговування фізичних осіб ("Епіцентр", 7 км)
Альфа-Банк
Одесса, Одесская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Роботи бувають різними : перша, весела, нудна, важка. Але наша робота інша!Це найважливіша робота, тому що ми щодня працюємо на мільйони : мільйони клієнтів, комфорт, яких залежить від нас, і мільйони гривень, якими ми керуємо.

Ми працюємо з мільйонами завдань і отримуємо мільйонний досвід в команді на мільйон!Наша робота на мільйони!Працюючи з нами ти отримаєш досвід роботи в компанії з міжнародним підходом до ведення бізнесу, можливість реалізовувати круті та амбіційні проекти, прокачуючи свої soft та hard skills, а підтримає тебе наша 9 000-на команда, разом з якою ти зможеш стати частиною потужного та динамічного digital-банку.

 • Чим потрібно займатись на даній позиції : - надавати консультаційну підтримку послуг і продуктів;- організовувати інформаційний супровід клієнтів Банку;
 • активно шукати та залучати потенційних клієнтів;- контрольні функції (закриття / відкриття каси)- графік роботи 7 / 7Наші очікування : - досвід роботи в банківській сфері від 3-х місяців;
 • бажання працюватиПриєднуйся до нашої команди на мільйон!#робота на мільйон
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява