Головний фахівець з кредитування малого бізнесу
Первый Украинский Международный банк
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

КВАЛІФІКАЦІЯ ТА ДОСВІД : Необхідні : Вища фінансова, економічна або юридична освіта. Досвід роботи від 1-го року у банку на посаді фахівця з кредитування малого бізнесу.

Володіння навичками кредитування та проведення фінансово-економічного аналізу діяльності клієнтів малого бізнесу.Бажані : Знання чинного законодавства, що регламентує порядок кредитування юридичних осіб.

Аналітичне мислення і хороші навички комунікацій.Ваша РОЛЬ : Пошук та залучення на кредитування клієнтів малого бізнесу.

Виконання планових показників по залученню та кредитуванню нових клієнтів малого бізнесу; приросту портфеля пасивів, приріст активних і дохідних рахунків.

Збір пакету документів та проведення фінансово-економічного аналізу. Крос-продажі банківських продуктів.Чому саме ПУМБ?Один з найкращих працедавців України.

Комфортне робоче місце. Можливість участі в крос-функціональних проектах. Гідна винагорода, повністю біла зарплатня . Постійний розвиток компетенцій та можливості професійного зростання. Медичне страхування.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява