Програміст 1С
Контiнентал Фармерз Груп
Чернигов, Черниговская область
17 годин тому
source : Jobs.org.ua

Програміст 1С (віддалено або офіс м. Львів, м. Тернопіль) Контінентал фармерз груп, компанія з іноземними інвестиціями, запрошує в свою команду Програміста 1С (віддалено).

Вимоги : Вища технічна освіта; Досвід розробки 1С 8 УПП на високому професійному рівні; Досвід роботи Програмістом 1С 8.

 • х від 2-х років; Наявність сертифікатів по платформі є перевагою; Аналітичне мислення, орієнтація на результат. Функціональні обов’язки : Розробка нового функціоналу у відповідності до технічного завдання;
 • Виправлення програмних помилок, виявлених в процесі експлуатації ІТ продукту; Розробка архітектури програмних механізмів на базового рівні;
 • Участь в обговоренні завдань, які потребують реалізації. Ми пропонуємо : Офіційне працевлаштування в штат компанії; Нормований графік роботи;
 • Конкурентний рівень заробітної плати; Корпоративний мобільний зв’язок; Якщо Вас зацікавила дана вакансія і Ви відповідаєте ключовим вимогам надсилайте, будь ласка, своє резюме! Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією у рамках чинного законодавства України.

  Звертаємо увагу, що Зворотній зв’язок за результатами розгляду резюме надається протягом двох тижнів у разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.

  У разі відхилення резюме на заявлену вакансію ми вносимо його в зовнішній кадровий резерв компанії і можемо повернутися до розгляду, як тільки у нас з’явиться вакансія, яка відповідає Вашому досвіду і кваліфікації.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява