Охоронник в Илларионово
Мудрак О.О
Украина, Синельниково
1 днів тому
source : Jobs.ua

Сьогодні АВРОРА - всеукраїнська мережа соціальних магазинів, яка продає товари за найнижчими цінами.Якщо тобі вже виповнилось 18 років, ти можеш реалізувати та розвивати себе разом з нами.

Ось чому ти маєш обрати саме нас : - Конкурентоспроможна, стабільна заробітна плата та додаткові премії (+% від продажу +мотивація для співробітників +грошові бонуси на бонусну карту для покупок у нашій мережі) від 7500 до 8400 грн.

 • Офіційне працевлаштування з першого робочого дня та повний соціальний пакет (оплачуванні відпустки та лікарняні)- Робота в дружньому колективі та керівникі різного віку- Реальні перспективи кар’єрного зростання (91% співробітників побудували свою кар’єру в межах компанії)- Зручне розташування магазинів- Безкоштовне навчання та тренінги (якщо ти тільки розпочинаєш свою кар’єру - почни її разом з нами)- Стабільна робота в компанії, яка швидко розвивається- Ми впроваджуємо інновації та нові технології для полегшення Вашої роботиЩо ми цінуємо у співробітниках : -Бажано ОР на аналогичной посаді-Відповідальність;
 • Добрзичливість;-Старанність;Наші умови прості : -Візуальне спостереження за покупцями в торговому залі-Відстеження фактів зловживання співробітниками компанії-Робота с камерами відеоспостереження- Попередження та вирішення конфліктних ситуаційКерівництво компанії завжди йде на зустріч талановитим і креативним працівникам, тому будь-яка Ваша ідея буде гідно заохочена.
 • Чому б не почати саме зараз! Ми чекаємо саме на тебе!!!Колл Центр...PS : а якщо наша компанія тобі ще не знайома - WELCOME на наш сайт avrora.ua

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява