PPC-спеціаліст (Adwords)
Art-sites, Web studio
Украина, Хмельницкий
1 днів тому
source : Jobs.ua

Про нас : Компанія Art-sites існує з року. Ми займаємо розробкою сайтів під ключ (від аналізу ринку та створення прототипу, до повного просування, маркетингу та підтримки готового проекту).

На сьогодні у компанії в офісі працює 35 осіб.Наш сайт та портфоліо робіт Ви можете подивитися тут art-sites.org / portfolioРеалізуємо прості Landing Page (в основному на Tilda), сайти середньої складності на WordPress та повноцінні, складні інтернет проекти на Laravel.

Працюємо переважно з Європою (з російськомовною діаспорою), плануємо розширення на англомовний ринок. Основний сегмент агентства нерухомості та забудовники.

 • Завдання та зони відповідальності PPC-фахівця : Аналіз ринку конкурентівСтворення рекламних кабінетів GoogleAdsНалаштування та запуск рекламних кампанійРобота з ключовими та мінус словамиВедення, оптимізація та аналіз роботи кампанійНаписання релевантних оголошень, що продаютьРобота з аудиторіямиВідстеження конверсійПрорахунок та відстеження місячного бюджетуФормування звітівАналіз результатівПроведення А / В тестів кампанійКомунікація з колегами з інших відділів для розвитку та усунення проблем з проектамиВимоги : Бажано досвід роботи від 1 року та орієнтація у темі (готові навчити з нуля);
 • Знання інструментів та принципів роботи GoogleAds та GoogleAnalytics;Вміння працювати з Excel / Google ТаблиціАналітичний склад розуму, увага до деталей, уміння працювати з великими обсягами інформації;
 • Креативність та грамотність.Додатковим плюсом буде : Знання англійської мовиДосвід роботи в командіНаявність сертифікатів Google Ads та Google Analytics;
 • Цінуємо у співробітниках : Працьовитість, чесність, готовність навчатися і розвиватися, вміння розставляти пріоритети, вміння досягати результату, дисципліну та відповідальність.

  Умови : Стажування 2 тижніВипробувальний термін 3 місяці.Графік роботи : 5 днів на тиждень з 10 : 00 до 18 : 00.Зарплата залежить від Вашого досвіду та сфери обов’язків, які готові на себе взяти.

 • Якщо є досвід на суміжних посадах та / або велике бажання вивчати цю готові повністю допомогти з навчанням, передати всі свої знання та ввести у курс справиВелика перспектива кар&#;
 • єрного зростання та, відповідно, зарплати.Розглядаємо заявки лише від мешканців ХмельницькогоМи станемо для Вас тією компанією, де Ви повністю зможете реалізувати себе, як професіонал.

  Чекаємо на Ваші відгуки!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява