Начальник цеху чистих середовищ
Фармак, АТ
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Хто ми є : Фармак провідна фармацевтична корпорація України. Ми пропонуємо комфортні умови у швидко зростаючій команді професіоналів.

Ми беремо участь у міжнародних наукових заходах. Ми будуємо відносини з кожним співробітником засновані на принципах взаємної відповідальності та довіри.

Розкриваючи потенціал кожного, хто працює в компанії, забезпечуємо лідерство та стійкий розвиток Фармак. Наша орієнтація на інноваційні процеси не залежить від необхідності короткострокових результатів, а спрямована на виконання ключових стратегічних цілей Компанії.

 • Ми покращуємо якість життя, забезпечуючи реалізацію права людей на ефективні якісні ліки.Мета посади : Відповідальність за моніторинг і контроль за правильною технологічною експлуатацією інженерних систем, що створюють умови виробництва та зберігання ЛЗ та сировини згідно вимог GMP;
 • забезпечення отримання виробництвом води очищеної, води для ін'єкцій, чистої пари та вентиляційного повітря, що надходить до чистих приміщень.

  Вимоги до кандидата : - Закінчена вища освіта : Хімічна технологія та інженерія.- Досвід роботи на аналогічній посаді від 3х років.

 • Практичні знання та розуміння принципів процесу водопідготовки та повітропідготовки.- Знання правила належної виробничої практики GMP.
 • Вашими основними задачами будуть : - Управління персоналом цеху.- Моніторинг роботи інженерних систем, що створюють умови виробництва, контролю якості та зберігання ЛЗ та сировини, згідно вимог GMP, обладнання для отримання ВО, ВДІ, ЧП, СВІК, аналіз та облік графіків критичних параметрів їх роботи.

 • Забезпечення безперервної і технологічно-правильної експлуатації та надійної роботи обладнання для отримання чистих середовищ.
 • Контроль розробки та виконання планів огляду, випробувань та профілактичних ремонтів обладнання для отримання чистих середовищ, згідно з положеннями системи ТОРО.
 • У нас добре, тому що Ви зможете отримати : - Роботу в компанії, яка веде прозорий бізнес (кращий платник податків).- Прогресивну, конкурентну офіційну оплату праці.

 • Бонусну систему на основі KPI.- Безкоштовне медичне страхування.- Персональний мотиваційний пакет (спорт, розвиток, відпочинок).
 • Комфортний офіс на Подолі.- Роботу в цікавих, масштабних, амбіційних проектах.- Постійне внутрішнє та зовнішнє навчання, зокрема від кращих українських та закордонних тренерів.
 • Читайте більше про нас у соціальній мережі : https : / / instagram.com / farmak.hr.Чекаємо на ваші резюме!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява