Продавець-консультант, сомельє
Сырное королевство
Черкассы, Черкасская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Саме тут і зараз!Пропонуємо Вам не прогаяти свій шанс стати частиною великої родини під назвою Сирне королівство ! Вакансія Продавець-консультант / сомельє відкрита саме для Вас.

За 7,5 років на ринку більше 70 магазинів по всій Україні ми пройшли свій шлях становлення і розуміння Хто ми? Навіщо ми на ринку?

Які наші співробітники? . І сьогодні ми можемо вже впевнено сказати про те, що знаємо, як створювати унікальні Команди. Чому Команди в Сирному королівстві ОСОБЛИВІ?

 • Ми об'єднуємо людей, для яких чесність, дружелюбність, емпатія, високий рівень культури і відповідальність не порожні слова, а базові цінності.
 • Наші співробітники відрізняються позитивним мисленням та енергією, якою вони наче струмом заряджають оточуючих.- В компанії працюють люди, для яких прагнення до поліпшення якості свого життя і досягнення цілей невід'ємна частина їх внутрішнього Я.
 • Кожен співробітник в компанії не байдужий до сирно-винної культури- Ми багато вкладаємо в навчання кожного і підтримуємо гідний рівень експертності, тому ви завжди зможете справити враження на оточуючих своїми знаннями.
 • Для нас не менш важливы друзі, саме тому винні дегустації, сирні свята, велосипедні прогулянки або йога під відкритим небом-саме те, що додасть Вам людей у список Близькі друзі Якщо такий опис Команди Сирного королівства знаходить відгук у Вашому серці- сміливо відправляйте резюме.
 • Довіртеся першим відчуттям. Ми всьому навчимо і обов’язково зможемо розкрити навіть самий прихований потенціал кожного. Як то кажуть, Якщо Учень готовий Вчитель знайдеться !Коротко про основні обов’язки : - Уміння презентувати продукт, повне занурення у вивчення : Основне сири, вино і ще багато всього, що змусить Вас у повній мірі поринути у захоплюючий світ гастрономії .

 • Уміння будувати теплі відносини з гостями. До наших продавців хочеться не просто повертатися, від них не хочеться йти : - Розуміння як явних, так і прихованих потреб людей.
 • Завдання гостя наші завдання.- Підтримка гідного рівня сервісу в обслуговуванні.- Дотримання регламентів / стандартів / правил роботи.

  За якими основними критеріями вибираємо наших працівників?Допитливість, командність, працьовитість, внутрішня мотивація на досягнення результату і безперервний саморозвиток.

 • Наявність досвіду в сфері обслуговування і продажів не є обов’язковим!Що пропонуємо умови роботи?- стабільний дохід : ставка + бонуси;
 • навчання всім тонкощам сирно-винної культури;- можливість реального кар'єрного росту;- гнучкий графік повні 2 / 2, 3 / 3Приєднуйтесь до нашої сім'ї Сирне королівство !Буде смачно, цікаво і атмосферно!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява