Кухар холодного цеху
Merry Berry, Cafe
Одесса, Одесская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо на роботу в цех повара холодного процесу !Вимоги : - Дотримання рецептур та технології виготовлення продукції.

 • Знання способів первинної обробки та підготовки сировини.- Знання способів зберігання напівфабрикатів та готової продукції.
 • Знання та дотримання санітарних і гігієнічних норм.- Наявність санітарної книжки.Функціональні обов’язки : - Приготування круасанів, ролів та салатів- Охолодження, заморожування, зберігання напівфабрикатів та готової продукції.
 • Підготовка готових виробів до транспортування.- Виконання вимог нормативних документів, дотримання норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт.
 • Порядність, акуратність, відповідальність.Умови роботи : Графік роботи 4 / 2 з 07 : 00 17 : 00Кондитерський цех, обладнаний всім необхідним.
 • Адреса : м. Одеса, вулиця Розумовська, 25Контактна інформація : 0670003314, менеджер КатеринаБудемо раді відповісти на всі питання в телефонному режимі.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява