Фахівець з маркетингової аналітики
АО Roshen Центральный офис
Киев
18 годин тому
source : Электронный Центр занятости населени

Основні обов'язки : Створення форм та підготовка звітності по зовнішнім та внутрішнім даним для прийняття управлінських рішень Надання висновків та пропозицій відповідно до проведеного аналізу Аналіз та прогноз ринків з використанням математичних моделей Підготовка та обробка моніторингових даних Супроводження договорів в межах власної діяльності Супроводження операційних процесів з управління цінами Участь в інших процесах компанії (плануванні, різні ad hoc запити).

Вимоги до кандидата : Вища освіта (математична, технічна або маркетинг) Досвід роботи не менше 2 років на аналітичних посадах Досвід інтерпретації даних, формулювання пропозицій на базі аналізу внутрішніх даних компанії за зовнішніх даних по ринкам Базове розуміння джерел даних щодо моніторингу FMCG ринків Вільне володіння MS Excel (навички роботи із зведеними таблицями, навички прив’язки зовнішніх джерел даних до зведених таблиць), знання MS Access.

ppt на рівні впевненого користувача Досвід роботи з базами SQL буде перевагою Базове розуміння макроекономіки Базове розуміння джерел даних щодо моніторингу FMCG ринків Володіння англійською мовою на рівні не нижче intermediate.

Особисті якості : Любов до процесу аналітики та інтерпретації даних Проактивний підхід до процесу аналізу Готовність до ретельного і регулярного опрацювання великих масивів інформації Відповідальність, уважність, стресостійкість.

Ми пропонуємо : Конкурентну заробітну платню Офіційне працевлаштування Медичне страхування Смачні обіди за рахунок компанії Програми навчання.

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява