Молодший інспектор
Державна установа "Вінницька УВП №1"
Украина, Винница
2 днів тому
source : Jobs.ua

Проводиться набір на службу до Державної кримінально-виконавчої служби УкраїниНа даний час здійснюється набір працівників на посади молодшого інспектора ВРіО.

Вимоги : освіта : повна загальна середня, професійно-технічна, неповна вища, базова вища, повна вища; проходження служби в Збройних Силах України.

Заробітна плата від 6000 грн., пільгова служба, за бажанням безкоштовне навчання у базових вищих навчальних закладах (Академія Державної кримінально-виконавчої служби України), забезпечення форменним одягом, безкоштовний проїзд громадським транспортом.

Графіки роботи : після добового чергування 3 доби вихідних, інший графік кожен день з 09.00 до 18.00, субота, неділя вихідні.

Згідно із законодавством України співробітники ДКВС України мають право на :

 • пенсійний вік 45 років;
 • пільгове обчислення вислуги років для нарахування пенсії (за фактично відпрацьовані 3 роки зараховується 4 роки служби);
 • щорічну відпустку від 30 діб з подальшим збільшенням в залежності від вислуги, оплачуються лікарняні, можливість відпочинку в відомчих медично-реабілітаційних центрах (бази відпочинку) на березі моря для співробітників та членів їх родин.
 • При зацікавленні не надсилайте, будь ласка, резюме, а телефонуйте за номером телефону. На резюме не відповідаємо!Вінницька установа виконання покарань 1 т.69-09-16

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява