Керівник відділу бізнес-планування та управлінської звітності (financial analyst)
Forward Bank
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Forward Bank у пошуку системного та відповідального, з відмінними аналітичними здібностями Керівника відділу бізнес-планування та управлінської звітності Керівник відділу бізнес-планування та управлінської звітності у нас в Банку виконує наступні функції : Керівництво відділом бізнес-планування та управлінської звітності.

Розробка та контроль виконання бізнес-плану Банку. Складання управлінської звітності по Банку. Розробка фінансові моделі по проектам, аналіз виконання та оцінка ефективності (план / факт аналіз) проектів бізнесу.

Аналітична підтримка бізнес-підрозділів Банку. Відстеження загальнобанківських KPI і розрахунок систем мотивації. Надання аналітичних висновків.

Задачі на перші три місяці роботи : Формування бізнес-плану та стратегії на 3 роки уперед. Побудова управлінської звітності у зв'язку з переходом на нову клієнтську систему.

 • Підготовка презентаційних матеріалів для захисту бізнес-плану.Ми розглядаємо кандидатів які : мають досвід роботи в фінансовому підрозділі по напрямку управлінської звітності / бізнес-планування не менше 3-х років та досвід роботи на керівній посаді фінансового підрозділу;
 • орієнтується у банківських продуктах і операціях;володіють знаннями бухгалтерського обліку банківських операцій, знаннями міжнародних стандартів фінансової звітності;
 • мають досвід та навички побудови фінансових моделей;мають досвід роботи з масивами даних та відмінні навички роботи з Excel, SQL.

  мають досвід роботи в АБС Б2.Якщо Ви володієте необхідними знаннями та навичками і функціонал по посаді є для Вас знайомий та цікавий для подальшого професійного розвитку направляйте своє резюме з Вашими побажаннями по заробітній платі У нас Ви матимете : цікаві проекти та задачі у зв'язку з переходом на нову клієнтську систему дружню атмосферу однодумців та роботу з сильною командою лідерів можливість участі у корпоративних та спортивних заходах Банку індивідуальну програму адаптації, за допомогою якої Ви швидко дізнаєтеся про Банк, специфіку роботи, про структуру та основні підрозділиА також,гідну оплату праці за підсумками співбесіди з Фінансовим директором офіційне працевлаштування 28 календарних днів щорічної основної відпустки місцерозташування робочого місця в Головному офісі Банку поруч з Ботанічним садом ім.

  О.Фоміна (адреса вул. Саксаганського, 105 в 10 хв. від ст. метро Університет)Ми розглянемо Вашу кандидатуру протягом 2-х робочих тижнів і у разі позитивного зворотного зв'язку від керівника даного направлення, ми зателефонуємо Вам і призначимо зустріч у зручний для Вас час.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява