Завідувач лабораторії загальноклінічних досліджень
Діла, медична лабораторія
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Медична Лабораторія ДІЛА запрошує на роботу Завідувача Лабораторією загальноклінічних дослідженьОбов’язки : 1. Управління всіма виробничими процесами лабораторії2.

Забезпечення безперебійного функціонування всіх виробничих підрозділів (сектор клінічної біохімії, сектор цитології, сектор загальноклінічного аналізу, сектор гематології).

3. Володіння лабораторними методиками за вказаним напрямом4. Досвід роботи на лабораторному обладнанні від середнього класу продуктивності5.

Управління лабораторними процесами і процедурами в системі TQM6. Проведення аналізу діяльності підрозділів за ключовими показниками7.

Розробка виробничих процесів при впровадженні нових технологій / переоснащенні8. Принципи організації ведення внутрішньо-і міжлабораторного контролю якості9.

Планування, облік, списання матеріальних ресурсів10. Управління персоналомНаші вимоги до знань і досвіду роботи : - Освіта : вища медична, біологічна- Досвід роботи : не менше 5 років у медичній лабораторії.

Досвід управління лабораторією обов’язковий- Глибокі знання всіх етапів лабораторного процесу, системи контролю якості, міжнародних лабораторних стандартів- Навички написання процедур, політик і звітів- Навички проведення навчання- Навички проведення аналізу і підготовки висновків- Навички роботи з ЛІС- Навички управління процесами і персоналом- Знання англійської мови на середньому рівніМожливості та переваги роботи в МЛ ДІЛА : - Офіційне працевлаштування- Конкурентна і стабільна заробітна плата- Соціальні гарантії і компенсаційний пакет- Професійне навчання і розвитокЧекаємо Ваше резюме з докладним описом досвіду роботи та побажаннями рівня оплати праці!Приєднуйтесь до колективу, що сприяє розвитку лабораторної діагностики заради здоров’я кожної людини!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява