Різноробочий-обробник на лінію виробництва автозаводу Škoda в м.Mladá Boleslav
SotaGroup7
Украина, Киев
3 днів тому
source : Jobs.ua
 • САЙТ : sotagroup7.com / ?p 6519Місячна заробітна оплата від 1300$+На великий завод Škoda в м.Mladá Boleslav відкрита вакансія обробник виробничих ліній запчастин для охолджувальної та вихлопної системи!Вимоги : монуальні здібності та відповідальне ставлення до виробничих обов'
 • язків,вітається розуміння чешської мови,чоловіки, до 50р.Умови : стояча робота, обробка та контроль якості деталей!Оплата : 130 крон / год.

  Аванс : щоп'ятниці!Графік та зміни : 12 годин робоча зміна, тиждень у день, наступний у ніч! можна тасувати дні при необхідності! (8-12-14 год.

  Обід : основний 30хв., та кілька по 15хв., на заводі є столова з усіма зручностями! на даний час карантинів, працівники приносять їжу приготовану особисто!Спецодяг : За необхідності надається спецодяг (близько 1000 крон разовий витрата), можна мати свій спецодяг та спецвзуття на товстій підошві!Проживання : Гуртожиток за місцем праці 170 крон / доба, так і при проживанні в Празі !Довіз до роботи : з Праги БЕЗКОШТОВНО!Оформлення 3-х місячної візи, та для сумлінних працівників, продовження працевлаштування 2-х річна карта!+Готуємо повний пакет документів для подачі на Робочу візу!+ Cупроводження українськомовного куратора !!.

 • 60,....97facebook.com / Work-Europe-Sotagroup7com-117207669685024СПІЛЬНОТА У VIBER Присоединяйтесь к сообществу в Viber : Робота у Європі invite.
 • viber.com / ?g2 AQAj1tCw%2Bc4vT0080YMK0bNR64gHZ5UD6QEJ3t%2Bpy2tWsFWzbQbuSIohtB5ww%2Fdb

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява