Виробнича компанія на ринку більше 10 років шукає у свій колектив помічника керівника. Компанія займається металообробкою деталей, має повний цикл виробництва.
Компанії потрібен співробітник що знає добре англійську та німецьку мову.Основні обов’язки : - Організація закупівель для компанії : пошук і встановлення співпраці з новими постачальниками)- Контроль процесу доставки замовлень по Україні та замежі, координація роботи кур'єрських служб, які надають компанії логістичні послуги- Листування з партнерами-постачальниками компанії (англійською мовою та німецькою мовою)- Адміністрування роботи з закордонними постачальниками для організації імпорту товарів;
взаємодія з перевізниками та митним брокером- Підготовка ділових листів, звітів, запитів, договорів та інших документів необхідних для роботиОсновні вимоги : - Досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років- Досвід роботи у програмах : zoom;
skype; Mc Office : Exel, Word, Power Point, Outlook mail, 1С (бажано).- Знання англійської мови на рівні Intermediate чи вище, німецька мова В2 та вище)- Навички ділового спілкування (англійська, українська, німецька)Ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування+ оплачуваний лікарняний і відпустку;
Стабільну, достойну та прозору заробітну плату.- Можливості професійного та особистісного розвитку.- Тренінги та навчання в рамках компанії.
Корпоративний зв’язок, ПК.Якщо Ваш досвід та навички відповідають вказаним вимогам надсилайте резюме та зазначайте, будь ласка, бажаний розмір заробітної плати.
Заробітна плата високаГрафік робот : можливо відаленно.Телефон для інформації : 0993138398 (вайбер, телеграм, ватсап)