Junior Ruby on Rails Developer
Codica
Украина, Харьков
6 днів тому
source : Jobs.ua

Вітаю, ми з України!Сподіваюся, всі в безпеці, наскільки це можливо зараз.Шукаємо Junior, та не зовсiм початкiвця, ++ Ruby on Rails Engineer для роботи над складними веб-рішеннями маркетплейси, SaaS, PWA.

Ремоут!Ми маємо потужну команду розробників, які завжди підтримають і допоможуть швидко долучитися до роботи. З першого дня наш новий колега працює на комерційному проєкті з підтримкою досвідченого ментора.

Ніякого бенчу та навчальних проєктів. Постійний зворотний зв’язок та допомога!Коротко про нас : ми розробляємо складні веб-рішення з нуля маркетплейси, SaaS, PWA.

Наш основний стек для бек-енду Ruby on Rails API. Ми працюємо напряму з нашими клієнтами, допомагаючи їм проєктувати та розробляти їхні продукти.

Ми не аутстаф, не беремося за усі проєкти, не працюємо з токсичними клієнтами. Детальнше дивись на нашому сайті : Для всіх гілок ми використовуємо GitLab CI / CD, через який ми перевіряємо код на styleguides (rubocop) та вразливості (brakeman), а також використовуємо Dunler audit для пошуку бібліотек, які потребують оновлення.

Весь функціонал вкритий тестами. Ми використовуємо rspec. Тести також запускаються на CI / CD.Всі проєкти Dockerized. Як ви знаєте, це допомагає уникнути встановлення множини додаткових пакетів під кожен проект.

 • Вся наша інфраструктура розташована на AWS. Деплой також відбувається через GitLab CI / CD.Чого потребуємо в майбутньому колезі : Мінімальний або вищий за мінімальний досвід написання коду на Ruby / Rails Розуміння основ CS (структури даних, алгоритмів, патерни) Розуміння основ Вебу ( форми, api, верстка) Розуміння основ роботи БД (sql, запити з джоїнами) Звичайно англійська на рівні читання документаціїЩо ми можемо запропонувати : Персональне рев’ю раз на шість місяців, де ми чесно обговорюємо вашу кар’єру та фінансові перспективи;
 • Різноманітність проєктів, не застоюємося на одному; Чіткий стек технологій, що дозволяє прокачувати експертність; Активно прокачуємо культуру написання коду та завжди робимо Code Review;
 • Завжди підтримуємо та допомагаємо один одному (зверніть увагу на відгуки).Друзі, треба виконати тестове завдання, щоб ми змогли до кінця зрозуміти один одного.

  Приклади наших проектів : cargebeya.com Car Marketplace (платформа включає в себе 90+ сайтів)machinex.com / buy-machine Printing Machines Marketplaceparting.

  com Funeral Homes SaaSЗ усіх питань пишіть Наталії Кліменко в телеграм : klimenko natalyНадсилайте резюме, чекаю на зустріч!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява