Заступник начальника Координаційно-моніторингової митниці
Нова державна служба України
Киев, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища за освітнім ступенем не нижче магістра

Досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

Забезпечує виконання Митницею наказів Держмитслужби та доручень начальника Митниці, звітує перед начальником Митниці про виконання планів роботи Митниці та покладених на неї завдань що належать до його компетенції.

Організовує та контролює у межах повноважень виконання в Митниці Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства фінансів України, наказів Держмитслужби, інших актів законодавства з питань, що належать до компетенції Держмитслужби.

Розглядає у межах компетенції звернень (заяв, скарг, пропозицій) у т.ч. повторних, ЦОВВ та їх територіальних органів, судової гілки влади, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, установ, організацій усіх форм власності, об’єднань громадян, по суті поставлених питань, у т.

ч. на правомірність дій посадових осіб.

Забезпечує здійснення націлювання та забезпечення координації територіальних органів Держмитслужби на проведення додаткових заходів контролю протидії контрабанді та порушеннями митних правил, контроль дій митниць, спрямованих на запобігання, виявлення та припинення незаконного переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів комерційного призначення, вжиття оперативних заходів.

Здійснює контроль за належним, повним та своєчасним внесенням посадовими особами необхідної інформації щодо порушених справи про порушення митних правил, розгляду справ про порушення митних правил, оскарження постанов про порушення митних правил до модуля Провадження у справах про ПМП АСМО Інспектор .

Забезпечує координацію та контроль дій підрозділів Митниці, спрямованих на запобігання, виявлення та припинення незаконного переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та інших предметів правопорушень.

Здійснює (у тому числі у складі мобільних груп) заходи контролю щодо товарів та транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон.

Виконує інші обов’язки в межах завдань і функцій, визначених у Положенні про Митницю

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково, на умовах укладання контракту (відповідно до частини п’ятої статті 570 Митного кодексу України, частини п’ятої статті 3 та статті 31-1 Закону України від 10 грудня 2015 р.

889-VIII Про державну службу

Умови оплати праці

 • Посадовий оклад 15 900 гривень;
 • надбавка за спеціальне звання посадових осіб митних органів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України
 • від 24 квітня 2020 року 310 Питання оплати праці посадових осіб та працівників Державної митної служби ;
 • надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному Порядком встановлення, призупинення, зменшення чи скасування надбавок та встановлення премій посадовим особам митних органів та працівникам спеціалізованого підрозділу митних органів, які безпосередньо здійснюють розроблення програмного забезпечення для митних органів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
 • від 24 квітня 2020 року 310;
 • інші надбавки, доплати та премії у розмірі, визначеному Порядком встановлення, призупинення, зменшення чи скасування надбавок та встановлення премій посадовим особам митних органів та працівникам спеціалізованого підрозділу митних органів, які безпосередньо здійснюють розроблення програмного забезпечення для митних органів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
 • від 24 квітня 2020 року 310

  Термін подачі заявок : 2021-04-20

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява