Аналітик SQL
АО ТАСКОМБАНК
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • ТАСКОМБАНК в пошуках досвідченого Аналітика (SQL). КВАЛІФІКАЦІЯ ТА ДОСВІД : Необхідні : досвід роботи аналітиком від одного року;
 • знання PL / SOL та Oracle Apex; вища освіта; базові знання бухгалтерського обліку. Ваша роль : підтримка та розробка моделі управлінської звітності;
 • підтримка та розробка dashboard та єдиної системи показників; розробка автоматизованих звіт; підтримка системи алокації.

  Чому ви маєте обрати саме нас? можливості кар'єрного росту та професійного розвитку; робота в команді професіоналів; зручне місце розташування офісу 5 хвилин від метро Вокзальна навчання та можливість працювати з різними проектами робота в компанії яка входить в ТОП 20 кращих банків, що має бездоганну репутацію, з року в рік продовжує демонструвати зростання і високі стандарти обслуговування.

  Якщо ти маєш бажання розвиватися в нашій команді, тоді відправляй нам своє резюме!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява