Електромонтер оперативно-виїзної бригади
АО "ДТЭК ДНЕПРОВСКИЕ ЭЛЕКТРОСЕТИ"
Украина, Кривой Рог
2 днів тому
source : Jobs.ua

Вакансія відкрита в АТ ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ в Криворізьких міських електричних мережах.Вимоги : Професійна підготовка електротехнічного напрямку (технікум або ПТУ).

Досвід роботи в діючих електроустановках від 2 років.Умови роботи : Офіційне працевлаштування, повна зайнятість, повний соцпакет, в т.

ч. медичне страхування.Обов’язки : Здійснює оперативне та технічне обслуговування устаткування розподільних мереж. Проводить огляд устаткування.

 • Визначає місця і ліквідує пошкодження на устаткуванні розподільних мереж. Проводить : випробування кабелів 6 10 кВ покажчиком пошкодження мережі (ППМ);
 • вимірювання опору ізоляції устаткування 6 10 кВ і 0,4 кВ; фазування кабелів усунення пошкоджень на лініях, зокрема, підняття обривів, відшукання землі в мережах 6 10 кВ;
 • підготовку робочих місць. Графік роботи змінний.Направляючи резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією ДТЕК в рамках чинного законодавства України.

  Компанія ДТЕК гарантує конфіденційність звернень та переговорного процесу при відборі кандидатів на вакансію. Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв’язок за результатами розгляду на вакансію надається протягом 5 робочих днів в разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.

  адреса відділу кадрів вул. Електрична, 8-б (зуп. Фрунзе)

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява