Викладач у дитячу школу програмування
Logika, мiжнародна школа програмування для дiтей
Васильков, Киевская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Контакти : Тел. 380951847624 (Андрій)Telegram : notProgrammerYuk0Що таке Logika : Ми впроваджуємо новітні IT технології в навчання школярів.

На наших уроках діти не лише вчаться основам програмування, вони розвивають логіку і вміння думати, а в проектній роботі проявляють креативність та творчі здібності.

У програму курсу Logika включені частини курсів з фізики, математики, хімії, астрономії, що допомагає дітям зрозуміти, навіщо шкільні предмети потрібні в реальному житті.

 • Logika активно розвивається і в зв’язку із розширеннями відбувається пошук викладачів!Ми пропонуємо : - зайнятість у вихідні (СБ / НД);
 • до 350 гривень за 1.5 години викладання;- навчання за рахунок компанії;- підтримку методистів упродовж навчального процесу;
 • зручний вибір локації.Особливості вакансії : - Ми шукаємо студентів та випускників технічних чи педагогічних ВУЗів, котрі люблять працювати із дітьми та готові зробити програмування для них цікавим та веселим.
 • Віком від 20 до 35 років.- Для нас обов язковим є досвід роботи із дітьми, а досвід роботи в групі дітей буде великою перевагою.

 • Для деяких курсів бажано мати навички у програмуванні однією з наступних мов : Python, Java, C++, C#.Що потрібно буде робити : - проводити заняття із використанням уже готових методичних матеріалів школи Logika;
 • створювати та підтримувати дружню робочу атмосферу;- відслідковувати якість навчального процесу;- забезпечувати зворотній зв язок для батьків наших учнів.
 • Чекаємо на тебе, найкращий викладач!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява