Керівник відділу із нарахування заробітної плати
Венбест, ТОВ
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми, Група компаній ВЕНБЕСТ , визнаний лідер на ринку охоронних послуг і безпеки з 1991 року. Ми надаємо весь спектр охоронних послуг для бізнесу В2В, а також допомагаємо кожній людині жити в безпеці В2С, забезпечуючи нашим Клієнтам спокій, якісний сервіс та вигідні ціни.

Наразі ми в пошуках фахівця на посаду Керівника відділу із нарахування заробітної плати, який розділяє наші цінності та прагне стати частиною нашої компанії.

Що буде входити в обов’язки : - Нарахування та виплата заробітної плати співробітникам та інших виплат пов’язаних з трудовими відносинами.

 • Складання та подача податкової та статистичної звітності із заробітної плати (Об'єднана звітність ПДФО та ЄСВ, 1ПВ, ФСС).
 • Формування та подача заявок у ФСС.- Складання та оформлення довідок про заробітну плату.- Організація роботи відділу та контроль правильності відображення операцій підлеглими співробітниками.
 • Надання практичної, методичної допомоги співробітникам відділу.Наші очікування : - Досвід роботи на аналогічній посаді від 3-х років зі штатом від 500 співробітників.
 • Вища освіта у сфері економіки / фінансів / Обліку та аудиту- Досвідчений користувач : MS Office (Word, Exсel, Outlook), 1С : Підприємство 8.
 • 3 (УТП) МЕДок.- Знання бухгалтерського та податкового обліку з нарахування заробітної плати та розрахунків з підзвітними особами.

 • Аналітичне мислення, уважність, впевненість та відповідальність.Переваги роботи в компанії Венбест : - ВЕНБЕСТ це стабільність, надійність і постійний розвиток! Середній стаж роботи в компанії 5 років.
 • Уважно ставимося до успіхів і досягнень, не залишаємо їх непоміченими.- У вас буде можливість ініціювати та впроваджувати зміни в робочі процеси, що існують.
 • Всебічна підтримка з боку безпосереднього керівника.- Конкурентна ринкова ЗП, своєчасність виплат.- Дотримуємося КЗпП, офіційне працевлаштування, оплачувані відпустка та лікарняний.
 • П’ятиденний робочий тиждень, графік роботи з 9 : 00 до 18 : 00.- Зручне розташування офісу : Пр-т Перемоги, 90 / 1, у 2-х хвилинах від м.
 • Нивки.www.venbest.uaДзвони вже сьогодні та отримуй бажану роботу : 067 616 28 82, 050 492 33 84 Тетяна.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява