Головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Зачепилівському, Кегичівс
Нова державна служба України
Харьков, Харьковская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиВища освіта з присвоєним ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою Вимоги до компетентностіНе потребує Посадові обов'язкиЗдійснює контроль за дотриманням вимог земельного законодавства органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування з питань передачі земель у власність та надання у користування, у тому числі в оренду, зміни цільового призначення, вилучення, викупу, продажу земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах.

Здійснює заходи щодо запобігання порушенням законодавства України у сфері використання та охорони земель, своєчасне виявлення таких порушень і вжиття відповідних заходів щодо їх усунення.

 • Готує клопотання до органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування стосовно : приведення у відповідність із законодавством прийнятих ними рішень з питань регулювання земельних відносин, використання та охорони земель;
 • обмеження або зупинення освоєння земельних ділянок у разі розробки корисних копалин, у тому числі торфу, проведення геологорозвідувальних, пошукових та інших робіт з порушенням вимог земельного законодавства;
 • припинення будівництва та експлуатації об’єктів у разі порушення вимог земельного законодавства до повного усунення виявлених порушень і ліквідації їх наслідків;
 • припинення права користування земельною ділянкою відповідно до закону.Розглядає звернення, клопотання та доручення, які надійшли на виконання до відділу контролю за використанням та охороною земель у Зачепилівському, Кегичівському, Красноградському, Нововодолазькому, Сахновщинському районах (далі відділ) та готує проекти відповідей на них.

  За дорученням начальника відділу бере участь у розробці нормативно правових актів та інших документів з питань державного контролю за використанням та охороною земель.

  Готує звіти та інформацію з питань, що належать до компетенції відділу.Здійснює інші функції з питань, що належать до компетенції відділу та Управління з контролю за використанням та охороною земель Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

  Умови оплати праціПосадовий оклад 5500 грн., надбавка за ранг, визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів , інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу .

  Термін подачі заявок : 2020-09-09

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява