Головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Одеській області Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)
Нова державна служба України
Одесса, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра у галузі знань Право

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

 • Здійснення заходів з контрольно-перевірочної роботи районних, районних у містах, міських та міськрайонних відділів державної реєстрації актів цивільного стану в Одеській області, посадових осіб виконавчих комітетів міських (крім міст обласного значення), селищних та сільських рад, які проводять державну реєстрацію народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті.
 • Розгляд листів, доручень Міністерства юстиції України, відповідних звернень Міністерства закордонних справ України, підготовка на них відповідей відповідно до законодавства.
 • Розгляд листів, звернень (заяв, скарг, пропозицій) громадян, підготовка на них відповідей.
 • Здійснює виконання запитів щодо надання правової допомоги відповідно до Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах, підписаної державами членами СНД у Мінську 22 січня 1993 року.
 • Приймає участь у проведенні інформаційно-роз’яснювальних заходів серед населення щодо державної реєстрації актів цивільного стану.
 • Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  Безтрокове призначення

  Умови оплати праці

  Посадовий оклад 5500 грн.

  Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15 Деякі питання оплати праці державних службовців .

  Термін подачі заявок : 2021-05-31

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява