Економіст з планування
Чернівецький хлібокомбінат
Черновцы, Черновицкая область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Здійснює роботу з економічного планування на підприємстві.- Бере участь у розробці техніко-економічного обґрунтування освоєння нових видів продукції, нової техніки та прогресивної технології, механізації та автоматизації виробничих процесів.
 • Здійснює комплексний економічний аналіз і оцінку господарської діяльності підприємства.- Організовує ведення щоденного оперативного обліку основних техніко-економічних показників роботи товариства і постійний контроль встановлених завдань.
 • Веде облік і контроль виконання завдань по підприємству в цілому та його підрозділах, а також результатів їх господарської діяльності, проводить порівняльний аналіз показників їх роботи.
 • Готує, затверджує і запроваджує необхідну документацію з введення в дію нових оптово-відпускних та роздрібних цін.- Надає необхідну аналітичну інформацію щодо економічного стану підприємства керівництву, державним органам, вище стоячим організаціям.
 • Готує періодичну звітність у зазначені строки та за встановленими формами і забезпечує своєчасне надання звітності в управління статистики та інші організації, використовуючи для цього накопичувальні дані програми 1С бухгалтерія.
 • Більш детальну інформацію Ви отримаєте на підприємстві.Чекаємо на Ваше резюме.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява