Оператор з обробки документів
Юг-Контракт
Одесса, Одесская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

YUGCONTRACT один з найбільших non-food дистриб’юторів, 27 років на ринку України. Компанія має мультипродуктовий портфель, до якого входять цифрова техніка та споживча електроніка, посуд, дитячі іграшки, товари медичного призначення.

Запрошуємо в нашу команду Фахівця з документообігу! ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ : Підготовка пакету документів на відвантаження товару Звіряння взаєморозрахунків з клієнтами Формування шаблонів договорів та пролонгацій Перевірка надходження оплат від клієнтів ВИМОГИ : Освіта за спеціальністю облік та аудит Базові знання в області первинної бухгалтерскої документації Високий рівень відповідальності, здатність до швидкого навчання, здатність та готовність працювати з великими обсягами інформації, вміння дотримуватися термінів виконання, орієнтація на якість і командний результат МИ ПРОПОНУЄМО : Офіційне працевлаштування (з першого робочого дня) Оплачувані відпустку (24 календарних дні) та лікарняні Навчання в процесі випробувально терміну, допомога і підтримка колег Перспективу професійного і кар'єрного зростання в компанії Ми будемо раді бачити тебе в нашій команді! Надсилай своє резюме прямо зараз!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява