Оператор з телефонних продажів
Vodafone Україна
Днепр, Днепропетровская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Vodafone - міжнародна телекомунікаційна компанія, послугами якої користуються мільйони абонентів по всьому світу. Контакт-центр - головна артерія нашого бізнесу, що надає клієнтський сервіс найвищої якості.

Якщо ти молодий, амбітний, прагнеш більшого та кращого - долучайся до нашої команди Vodafone Україна! Важливо! Робота в офісі за адресою вул.

Панікахи 2, корпус 1.На період карантину компанія забезпечує необхідними засобами захисту. Обов'язки : - Продаж по телефону послут та тарифів компанії- Бути орієнтованим на формування кращого клієнтського досвіду під час і після продажу- Виконання поставлених цілей з продажу Переваги : - Гідний рівень оплати та прозора система винагород- Безцінний досвід у провідному телеком бренді- Реальна можливість кар'єрного зростання- Гнучкий графік роботи та можливість працювати в режимі home office- Професійне навчання та всебічний розвиток (тренінги, корпоративні та спортивні заходи)- Медичне страхування та корпоративний мобільний зв'язок- Тепла дружня атмосферу в колективі Що ми від тебе очікуємо : - Добре знання української та російської мов- Відповідність корпоративним цінностям компанії- Здатність до швидкого навчання- Вміння чітко і грамотно говорити Viber / Telegram / WhatsApp : 050 040 10 10

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява