Фахівець з дистанційного навчання
Датагруп
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Датагруп провідний оператор зв’язку українського ринку телекомунікацій. Запрошуємо до нашої команди Фахівця з дистанційного навчання! Основні обов’язки : Адміністрування системи дистанційного навчання в компанії.

Розробка та актуалізація електронних курсів, тестів. Технічна та інформаційна підтримка користувачів СДН. Складання та оформлення комунікацій з навчання.

Підготовка звітів за підсумками навчання. Участь в інших проектах Департаменту по роботі з персоналом.Вимоги до кандидата : Досвід адміністрування системи дистанційного навчання.

Досвід розробки електронних курсів; підготовки сценаріїв і дизайну електронних курсів. Базові навички роботи з графічними редакторами (будь-якими).

Організаторські та аналітичні здібності, самостійність, уважність до деталей, ініціативність, відповідальність.Будемо раді бачити Вас в числі співробітників нашої компанії! *Направляючи своє резюме та / або інші документи, пов’язані з працевлаштуванням, Ви надаєте свою згоду ПрАТ Датагруп на обробку (збір, реєстрацію, накопичення, зберігання) Ваших персональних даних.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява