ТЕХНОЛОГ (побутова хімія, миючі засоби, сан-гігієнічні вироби)
ЧП Селин О.А.
Хмельницкий, Хмельницкая область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія знаходиться в м. Дніпро і займається виробництвом побутової хімії і санітарно-гігієнічних виробів. Входить до складу великої корпорації і працює вже 22 роки.

Зараз підприємство розширюється і запускає нову ділянку - рідкі миючі засоби. Для розвитку цього напрямку, а також налагодження існуючих ділянок в нашу технологічну службу потрібен ще один фахівець на посаду ТЕХНОЛОГ.

Пропонуємо такі УМОВИ РОБОТИ : Комфортний графік роботи : п'ятиденка з 8.00 до 17 : 00, з перервою на обід Місце роботи : м Дніпро (оплачуємо оренду житла) Робоче місце обладнане всім необхідним для роботи.

Якщо Вам щось знадобиться, то обговоримо і організуємо Звичайно ж офіційне оформлення. А разом з цим оплачувані відпустку та лікарняний ЗАРОБІТНА ПЛАТА : ставка 20 000 - 25 000 грн.

виплата 2 рази на місяць) Головні ВИМОГИ до Вашої кваліфікації : Вища технічна освіта Досвід роботи на посаді технолога на підприємствах, які виробляли побутову хімію, косметичну групу товарів Досвід розробки нових видів продукції Знання і досвід оформлення нормативної документації (рецептури, технологічні карти і т.

п.) Ваші ключові ОБОВ'ЯЗКИ : Контролювати дотримання технологічних нормативів на виробництві Брати участь в розробці нових рецептур і нових видів продуктів Складати і коригувати нормативну технологічну документацію Контролювати відповідність якості продукції нормативним документам Ми вважаємо, що в роботі технолога дуже багато творчої свободи.

І нам потрібен в колектив фахівець, який любить експериментувати і створювати

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява