Водій таксі з власним авто
Таксі Авалон Львів
Украина, Львов
5 днів тому
source : Jobs.ua

Служба таксі "Авалон" у Львовы запрошує водіїв з власним автомобілем для виконання онлайн замовлень від програми Приват24!Як ви знаєте в цей додаток замовлення заходять від клієнтів які собі встановили додаток приват 24 на iPhone або Android програми.

Ми забезпечуємо : Швидку постановку в роботу - вже протягом півгодини після реєстрації Ви починаєте заробляти готівку.Цілодобову підтримку - Ви завжди можете отримати кваліфіковану допомогу з будь-якого питання цілодобово.

Повну свободу водіїв - працюйте тоді, коли захочете заробити, нікого до відома ставити не потрібно. Ви самі господар свого часу! У нас немає чергувань.

Ви можете працювати в будь-якому зручному для себе районі і вибирати для себе тільки вигідні замовлення.Для того, щоб почати заробляти Вам потрібно : Легковий 4х-дверний автомобіль.

Мобільний телефон з підтримкою або без функції виходу в Інтернет (бажано на базі Android). Підійде будь-який телефон. Зателефонувати з питання працевлаштування за номером і дізнатися як зареєструватися або зареєструватися на сайті taxi.lt.ua / voditelyam / lvov

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява