Фахівець з обслуговування клієнтів
ПРАВЕКС БАНК, ГРУПА INTESA SANPAOLO
Одесса, Одесская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

АТ ПРАВЕКС БАНК є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії.

Запрошує Вас зайняти посаду - Фахівець з обслуговування клієнтів у відділенні Банку. Мета посади : Пропозиція якісного розрахунково-касового обслуговування клієнтів Банку - юридичних та фізичних осіб, пропозиція повного комплексу послуг.

Вимоги : Вища закінчена / незакінчена / середня спеціальна освіта. Досвід роботи в банківській сфері від 1-го року. Презентабельний зовнішній вигляд.

Бажання допомогти клієнту. Ключові обов'язки : Поточне обслуговування клієнтів Банку - обмін валют, оплата комунальних платежів, грошові перекази, погашення кредитів та інше.

Інформування клієнта про нові продукти / послуги Банку при його обслуговуванні Обслуговування депозитних рахунків фізичних осіб в національній та іноземній валютах.

Проведення валютного контролю при прийомі документів від клієнтів по передачі / отриманню грошових переказів за допомогою відповідних платіжних систем, з якими працює Банк.

Ведення документообігу, оперативне вирішення питань, які виникли у клієнта в процесі обслуговування. Бухгалтерське супроводження відкриття / закриття банківського дня, зведення операційної каси у відповідності з установленим порядком у Банку.

Особисті якості : Уважність до деталей, акуратність. Високий рівень відповідальності. Комунікабельність та клієнтоорієнтованість.

Готовність та бажання навчатися. Переваги роботи в команді ПРАВЕКС БАНКу : Прозорі трудові взаємовідносини. Ринковий рівень заробітної плати, бонусна програма за результатами роботи.

Міжнародні стандарти роботи. Відкрита корпоративна культура та європейські цінності. Можливості для професійного росту. Дружня та професійна команда.

Направляючи резюме (або інші документи, пов'язані з працевлаштуванням), кандидат надає свою згоду АТ ПРАВЕКС БАНК (далі - Банк) на обробку (збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, відновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних) з метою забезпечення реалізації трудових відносин.

Також, кандидат погоджується з тим, що його персональні дані можуть бути передані / поширені / розкриті третім особам і материнській компанії Банку, якою є Інтеза Санпаоло С.

п.А. Кандидат надає свою згоду на те, що його персональні дані можуть бути включені в Базу персональних даних АТ ПРАВЕКС БАНК .

Кандидат підтверджує, що йому зрозумілі його права, зазначені в статті 8 Закону України Про захист персональних даних від 01.

06.2010 р. 2297, а також мета обробки його персональних даних, в тому числі збору його персональних даних Банком.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява