Завідувач аптеки
Аптека АНЦ
Запорожье, Запорожская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Привіт!Лідер ринку України Національна мережа аптек АНЦ , ШАР , Копійка , Благодія . Зараз наша мережа це понад 900 аптек.

Ми перші роботизовані аптеки в Україні і на цьому не зупиняємося.Ми шукаємо людей, які вміють справляти враження і закохані в свою справу.

Можливо, це саме ти?Вимоги : - Знання Excel;- Комунікативні навички;- Досвід роботи зав. аптекою;- Знання нормативних документів з фарм.

 • порядку та ліцензійних умов;- Досвід з навчання персоналу.Обов’язки : - Дистанційне керування аптеками.Приєднавшись до нас, ти отримаєш : - Роботу в команді професіоналів;
 • Можливість особистого та професійного росту;- Офіційне працевлаштування з першого робочого дня;- Соціальні гарантії;- Цікаві завдання і можливість креативу.
 • Стань частиною нашої сім'ї і відкрий свій потенціал!Ми дбаємо про своїх співробітників і хочемо надихати їх на нові досягнення, тому разом ми сильніше і успішніше!Сподіваємося на твій внесок в активність і справжню турботу про колег і клієнтів, відкритість і комунікабельність, відповідальність і винахідливість.

  Залишилися питання? Надсилай своє резюме відгукнутися, телефонуй +380676746889 або проходь співбесіду з нашим чат-ботом, скануй QR код або переходь за посиланням : https : / / clc.to / ANC-WORK

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява